PayPo App

Szybkie i proste zakupy w Twoim telefonie

Pobierz darmową aplikację PayPo i kupuj szybciej, wygodniej i bezpieczniej. Za zakupy płać nawet 30 dni później, bez żadnych kosztów. Zamówienia online potwierdzisz jednym przyciskiem, sprawdzisz swój limit zakupowy, terminy spłat, a także opłacisz należności. To wszystko w jednym miejscu i zawsze pod ręką.

hero image

Jedno miejsce, wiele możliwości

Szybkie potwierdzanie transakcji online

Płacenie za zakupy nie było jeszcze tak szybkie i wygodne. Robisz zakupy standardowo przez internet i jako metodę płatności wybierasz PayPo, a transakcję potwierdzasz w aplikacji tylko jednym przyciskiem. Bezpiecznie i ekspresowo.

Łatwe zakupy z PayPo w sklepach stacjonarnych

Z aplikacją PayPo zyskujesz więcej. Możesz łatwo robić zakupy z PayPo w sklepach stacjonarnych, zabierać je do domu i już z nich korzystać, a płacić za nie później - nawet za 30 dni lub w wygodnych ratach.

Bezpieczne i szybkie regulowanie należności

Mając aplikację PayPo, nie musisz logować się do naszego panelu, aby spłacić należność za zakupy lub opłacić ratę. Wszystkie płatności za zamówienia zrealizujesz bezpośrednio z aplikacji. Zawsze na czas, wygodnie i w pełni bezpiecznie.

Wygodny dostęp do informacji o Twoich transakcjach

Z aplikacją zyskujesz łatwy dostęp do Twoich wszystkich transakcji realizowanych z PayPo. Możesz tam na bieżąco sprawdzać swój limit zakupowy i terminy spłat rat, zgłaszać zwroty, czy monitorować terminy spłat. Wszystko to, co ważne masz zawsze pod ręką.

Wypróbuj aplikację PayPo

Przekonaj się sam, jak wiele zyskasz. Pobierz ją za darmo już dziś.

Korzyści

Płacisz szybko i bezpiecznie - potwierdzasz transakcję jednym przyciskiem w aplikacji.

Opłacasz należności, z łatwością kontrolując terminy i plan spłat.

Płacisz wygodnie później, gdy jesteś pewny swoich zakupów - po odebraniu i sprawdzeniu zamówienia.

Kupujesz nie tylko online, ale też stacjonarnie - bierzesz zakupy do domu, a płacisz za nie póżniej.

Tutaj zapłacisz z PayPo

Zobacz wszystkie dostępne sklepy